הרשמו עכשיו

התחברות

איבדתי סיסמא

שכחת את הסיסמא? כתוב את האימייל שלך ותקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה

התחברות

הרשמו עכשיו

הרשמה לאתר Asknet.

מה חשוב לבדוק לפני שפונים לעורך דין צבאי

אף חייל, לא משנה אם הוא בסדיר, קבע או מילואים, לא מצפה שיום אחד הוא יצטרך להתמודד עם רשויות הצבא ולהשתמש בשירותיו של עורך דין שייצג אותו. אך יש לא פעם מקרים שזה נדרש, בין אם זה בכוונה ובין אם זה בטעות. לכן חשוב לדעת כיצד בוחרים עורך דין ומה נכון לבדוק בטרם מחליטים את מי לשכור לתפקיד.

עורך דין צבאי הוא איש מקצוע אשר לזכותו עומד הידע, הניסיון והכלים בשביל לייצג חיילים, בכל סוגי השירות, בכל התפקידים, במצבים שונים, בין אם זה כשהם נמצאים תחת חקירה של משטרה צבאית ובין אם זה כשהם נמצאים במצב של עמידה לדין בבית משפט צבאי. זה לא משנה אם מדובר בעבירות קלות או עבירות קשות שעלולות להוביל למאסר ממושך.

כיצד בוחרים עורך דין צבאי בצורה נכונה?

בדומה לעורכי דין בתחום האזרחי, גם כשבוחרים עורך דין צבאי צריך לדעת מה לבדוק וכיצד לעשות זאת. יש לבחון כיצד בדיוק הוא יכול לשרת את המטרה שלשמה מבקשים לשכור אותו ואיך בדיוק זה אמור להתבצע. חשוב להבהיר, מאחר ומדובר באיש מקצוע שאמור לייצג את החייל משלב החקירה והלאה, אזי רצוי להתחיל בחיפושים מיד ולא לחכות עם זה.

בשביל לבחור עורך דין צבאי בצורה נכונה, תחילה יש לבחון את הניסיון שעומד לרשותו. יש לבחון מה בדיוק הוא מציע, אילו כלים וידע עומדים לרשותו ועד כמה באמת הוא יכול לשרת את החייל, הלקוח שלו, באופן אופטימלי. כמובן שהכל בהתאם לסוג המקרה איתו הוא מתמודד ובהתאם לתנאים בשטח.

מעבר לכך, יש לבחון את הזמינות שלו לייצג את החייל ולעמוד לרשותו בכל עת שצריך, זאת בשביל לקדם את העניין שלו כמה שיותר מהר ולסיים אותו כמה שיותר מהר. צריך להדגיש, עורך דין צבאי צריך להסתמך לא רק על הניסיון והידע שלו, אלא גם על עזרה של אנשי מקצוע נוספים, קרי עדים מומחים שיכולים לעזור לו בתהליך, בשביל להוכיח את הטענות שלו.

איפה אפשר למצוא עורכי דין צבאיים?

היום בשביל למצוא עורך דין צבאי לא צריך ללכת רחוק מדי. אנחנו יכולים למצוא עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר בתחום, הן דרך גוגל, דרך אתרים באינטרנט, רשתות חברתיות וקבוצות ספציפיות שמתעסקות בעזרה לחיילים במצבים שונים.

צריך לציין, היום יש הרבה יותר עורכי דין באופן כללי ולכן גם מספרם של עורכי דין בתחום הצבאי עלה משמעותית במשך השנים. יחד עם זאת חשוב לציין, לא כל עורך דין יכול לעמוד ולייצג בבית דין צבאי ולא כל אחד שיכול לעמוד ולייצג אכן יכול להתאים לסוג המקרה איתו מתמודד החייל. לכן צריך לוודא שאכן עורך הדין שנבחר, יהיה מסוגל ויכול לבצע זאת.

אודות הכותב

כתוב תגובה

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>