הרשמו עכשיו

התחברות

איבדתי סיסמא

שכחת את הסיסמא? כתוב את האימייל שלך ותקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה

התחברות

הרשמו עכשיו

הרשמה לאתר Asknet.

שונאים להתקלח בחורף? החוויה שלכם יכולה להשתנות

בימי הקיץ, כשחם ולח בחוץ, אנחנו ממהרים להגיע הביתה ולהתקלח. הרי אנחנו מזיעים, הריח שלנו לא נעים, התחושה מאוד לא נעימה, מקלחת קרה היא הפתרון הטוב ביותר עבורנו. לפעמים אנחנו בוחרים להתקלח כמה פעמים במהלך היום בשביל להסיר כל זכר לזיעה או ריח לא נעים.

בחורף הסיפור הוא אחר לגמרי. הרי בחוץ קר, זה אומר שאנחנו מזיעים הרבה פחות אם בכלל, באופן טבעי גם הריח שלנו הרבה יותר נעים. מעבר לכך, בחורף הרבה יותר קשה לנו להתקלח בגלל שהבית קר ואם אנחנו צריכים להתפשט זה יוצר אצלנו תחושה מאוד לא נעימה. מנסים לדחות את זה עד כמה שניתן ודואגים שיהיו לנו כל האמצעים הנדרשים בשביל לחמם את הגוף שלנו.

מה שיכול לעזור לנו בכך הם תנורי חימום לאמבטיה. מדובר על תנורים שאנחנו מתקינים בחדר המקלחת, ובכל פעם כשאנחנו נכנסים להתקלח, אפשר להדליק אותם, הם מחממים את החדר וכך נעים לנו יותר להתפשט, להיכנס למים, וליהנות מהמקלחת. בשילוב עם מים חמים מהדוד, אנחנו יכולים להגן על הגוף שלנו מפני הקור.

איך מתקינים תנורי חימום לאמבטיה

צריך לומר, תנורי חימום לאמבטיה הם לא דבר חדש. מדובר על מוצר שקיים בשוק כבר עשרות שנים. העניין הוא, היום התנורים מותאמים יותר למבנה של מקלחות מודרניות, הם הרבה יותר בטוחים, איכותיים, ומחממים ברמה גבוהה יותר. אנחנו יכולים למצוא קטלוגים של מגוון רחב של פריטים שכל אחד יכול לבחור מתוכם את מה שמתאים לו.

אנחנו נבחר תנורי חימום לאמבטיה על פי מבנה המקום, הגודל שלו והאופן בו הוא מסודר. כלומר, המיקום של האמבטיה, המיקום בו אנחנו יכולים להתקין את התנור כך שנוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית וליהנות ממנו. חשוב מאוד שנוכל להפיק תועלת מהתנור בצורה אופטימלית ולספוג את כל החום מהרגע שאנחנו נכנסים למקלחת ועד הרגע שנתלבש.

איך בוחרים תנורי חימום בצורה נכונה

כשאנחנו ניגשים לקנות תנורי חימום לאמבטיה, עלינו לבחון מספר נקודות בטרם נחליט איזה תנור נרצה לרכוש.

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את הגודל של התנורים, עד כמה הם מתאימים לחדר בו אנו מבקשים להתקין אותו ועד כמה החימום שהוא יוצר אופטימאלי ויכול לשרת אותנו בצורה מלאה. חשוב לזכור שהחדר צריך להיות מבודד היטב ובזמן שאנחנו מפעילים את התנור, יש לוודא שהחלונות והדלתות סגורים.

שנית, יש לבחון שמנגנון ההפעלה של התנור הוא פשוט ונוח, בטיחותי, איננו יכול לסכן אותנו, דיירי הבית או את האמצעים והאביזרים השונים הנמצאים במקום. חשוב שהתנור יותקן במקום בטוח ונגיש, אך רחוק מידי ילדים.

שלישית, יש לבחון את הפונקציות של התנור, את גודל המנוע שלו וכן כיצד אנחנו אמורים לתחזק ולתפעל אותו על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו לאורך זמן.

אודות הכותב

כתוב תגובה

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>