הרשמו עכשיו

התחברות

איבדתי סיסמא

שכחת את הסיסמא? כתוב את האימייל שלך ותקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה

התחברות

הרשמו עכשיו

הרשמה לאתר Asknet.

איך לבחור מתנה מוצלחת לגבר?

זה לא פשוט לקנות מתנות לאנשים אחרים. לא פשוט לבחור עבורם מתנה שיכולה למצוא חן בעיניהם, לא פשוט לבחור מתנה שתשרת אותם ותעשה להם טוב.

בוודאי שזה לא פשוט לקנות להם משהו ייחודי, ספציפי, במיוחד עבורם. לכן, הרבה פעמים נהוג לקנות מתנות סטנדרטיות, כלליות וגנריות.

בפרט זה נכון כשמדובר על גברים. מאחר ולא תמיד ברור מה הם אוהבים ומה יכול לשרת אותם, אז נהוג לקנות להם דברים כלליים, כגון בגדים, בשמים או דברים אחרים שכל גבר יכול לעשות בהם שימוש או לפחות להחליף אותה במוצר דומה מדגם אחר שישרת אותו. אלא אם מדובר בבן זוג, חבר קרוב, בן משפחה ואפשר לקנות לו מתנה מוצלחת יותר, על פי מה שהוא אוהב.

למשל, הרבה פעמים בנות זוג או הורים יקנו שרשרת חמסה לגבר, עבור בן הזוג או הילד שלהם. זו מתנה שלכאורה היא ספציפית, אך היא גם הרבה יותר נקודתית, מאחר וצריך להיות בעל אופי מסוים ואישיות מסוימת גם בשביל לענוד שרשראות וגם בשביל שאלו יכילו תליון חמסה.

אך בוחרים מתנה שהגבר שלנו יאהב?

אם אנחנו רוצים לקנות לגבר שלנו מתנה שהוא יאהב, מתנה שהוא ירצה לעשות בה שימוש וכן מתנה שתשרת אותו במשך זמן רב לצרכים שונים, אנחנו צריכים לדעת לא רק מה הוא אוהב או מה הוא מחפש, אלא גם לדעת כיצד לאפיין אותו בצורה נכונה. למשל, מי שקונה שרשרת חמסה לגבר, סביר להניח שהוא עשה זאת אחרי שאפיין אותו וידע ששרשרת כזו תתאים לו.

בסופו של דבר, המטרה היא שהגבר יעשה שימוש בשרשרת, ייהנה ממנה ולא יוריד אותה מהצוואר, יניח אותה בקופסא וישכח ממנה. הרעיון הוא שהגבר ירצה לעשות שימוש בשרשרת כל עוד הוא יכול, בכל רגע, בין אם זה כשהוא יוצא לבלות או במקרים אחרים. על כן אנחנו צריכים לאפיין אותו בשביל לדעת שזו אכן מתנה שתשרת אותו

חשוב להבהיר, שרשרת חמסה לגבר כמובן לא מתאימה לכל אחד, לכן האפיון לא יכול להיות דומה אצל כל גבר. לכן צריך להכיר אותו מעט, לדעת מה הוא מחפש, מה הוא אוהב, איך המתנה שאנחנו מבקשים לקנות לו יכולה לשרת אותו, בין אם זה באופן מעשי ובין אם זה בדרכים אחרות.

אילו מתנות יכולות לשרת את הגבר שלנו?

בשביל למצוא מתנה שתשרת את הגבר שלנו, אנחנו צריכים לחשוב במונחים רחבים. למשל, מתנות כגון בגדים, תכשיטים, נעליים, גדג'טים, ספרים ועוד קבוצות אחרות. לאחר מכן, אחרי שבחרנו את הקבוצה הרלוונטית עבור הגבר שלנו, אז נתחיל לחפש מה יכול להתאים לו ומה ישרת אותו.

צריך לציין, אפשר למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לרכוש מתנות לגבר באופן רחב או ספציפי, אנחנו רק צריכים לבחור מה המתנה המתאימה ביותר עבורו.

אודות הכותב

כתוב תגובה

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>