הרשמו עכשיו

התחברות

איבדתי סיסמא

שכחת את הסיסמא? כתוב את האימייל שלך ותקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה

התחברות

הרשמו עכשיו

הרשמה לאתר Asknet.

הקמת עסק – מא

הקמת עסק – מא' עד ת'

הקמה של עסק חדש היא תמיד צעד מורכב מבחינה כלכלית ולוגיסטית. כאשר אנחנו מחליטים להקים עסק יש הרבה מאוד פרטים שונים שאנחנו צריכים להיות מודעים אליהם ולטפל בהם. בעת הקמת עסק חשוב מאוד להיות מאורגנים כך שכל פרט או פעולה שאנחנו עושים תהיה מדודה ומתוכננת. אחד הדברים שהכי חשוב שנשים לב אליהם כאשר אנחנו מקימים עסק חדש הוא הנושא של ההוצאות הכספיות שלנו. יש אין גבול דברים שאפשר להוציא עליהם כסף כאשר מקימים עסק חדש. כאשר אנחנו מקימים את העסק שלנו חשוב שנעבוד עם תקציב שהוגדר מראש – כך נוכל לשלוט בהוצאות הכספיות שלנו ולא להשתולל איתן יותר מדי באופן שיגרום לנו להפסדים כבדים מבחינה כספית.

הקמת עסק – צעד ראשון מציאת מקורות מימון כספיים

הצעד הראשון שעלינו לעשות כאשר אנחנו מקימים עסק חדש הוא מציאת מקורות מימון כספיים לעסק שלנו. מציאת מקורות מימון אלו יכולה להיות משימה לא פשוטה כאשר אין לנו אותם בעצמנו. בעלי עסקים רבים בוחרים לקבל את המימון הראשוני שהם צריכים לשם הקמת עסק מידי הלוואה שהם מקבלים מהבנק. הבחירה לקחת הלוואה בשביל שנוכל לפתוח עסק עצמאי יכולה להיות החלטה כדאית מאוד. לפני שאנחנו לוקחים הלוואה עלינו להיות בטוחים שנוכל להחזיק את העסק שנקים לאורך זמן ועלינו גם לברר תוך כמה זמן מהרגע שבו העסק יתחיל להרוויח נוכל להחזיר את תשלומי ההלוואה.

הקמת עסק – לפי תכנית עסקית מסודרת

כאשר אנחנו מקימים עסק בכל תחום מעסק בתחום הביגוד ועד עסק בתחום היופי או בתחום האוכל חשוב שנעבוד בצמוד לתכנית עסקית מסודרת. הגדרת תוכנית עסקית מראש תסייע לנו לנהל את העסק כך שהוא יהיה רווחי. ככל שהתכנים העסקית שלנו תהיה מפורטת יותר כך יהיה לנו קל יותר לנהל העסק ולהפוך אותו כמה שיותר מהר לרווחי וכדאי מבחינה כלכלית. הקמת עסק ללא תכנית עסקית מהווה צעד חסר אחריות שמגדיל את הסיכונים הכספיים שהעסק חושף אותנו אליהם ומקטין באופן משמעותי את הסיכוי שלנו להרוויח מהעסק מבחינה פיננסית.

אודות הכותב

כתוב תגובה

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>