הרשמו עכשיו

התחברות

איבדתי סיסמא

שכחת את הסיסמא? כתוב את האימייל שלך ותקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה

התחברות

הרשמו עכשיו

הרשמה לאתר Asknet.

מהו קידום אורגני?

מהו קידום אורגני?

גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל בעולם, כל חיפוש כמעט היום של אדם מסוים אחר מוצר או שירות נעשה באמצעות גוגל ועל כן החשיבות הרבה שיש לאתר זה אל מול אתרים אחרים. אם אנחנו רוצים שהעסק שלנו יהיה רווחי וטוב אנחנו חייבים להופיע במקומות הראשונים של גוגל ולעשות זאת באופן עקבי. למעשה אם לא נופיע במקומות הראשונים של גוגל סביר מאוד שהעסק שלנו יקרוס ואנחנו נאבד קונים רבים שילכו למתחרים שלנו וירוויחו מהם כסף רב יותר. זוהי כמובן צרה צרורה שיש להימנע ממנה בכול מחיר. לצורך כך יש לבצע קידום אורגני בגוגל. קידום אתרים מקצועי הנעשה באופן אורגני דואג לעלות את דירוג האתר שלך למעלה ולדאוג כי אתה תופיע בתוצאות החיפוש של גוגל במקומות גבוהים יותר. אין ספק כי קידום אורגני מהווה הזדמנות מצוינת לדאוג לרווחים נוספים לאתר שלך בצורה זולה יחסית.

מהו קידום ממומן?

הבעיה עם קידום אתרים אורגני הוא שלוקח זמן עד שרואים את התוצאות שלו בשטח. קידום אתרים אורגני משפיע רק לאחר מספר חודשים ולעתים אנו רוצים לראות תוצאות באופן מיידי. לצורך כך בשביל תוצאות מהירות ישנו קידום ממומן. קידום אתרים מקצועי הנעשה באופן ממומן הוא כזה שבו אנו משלמים לגוגל בשביל להיות במודעות הראשונות. הקידום הממומן נעשה על פי מילות מפתח קבועות וכך אדם המחפש אחר שירות או מוצר דומים לשלנו יקבל את בתוצאות החיפוש שלנו את האתר שלנו. זוהי דרך מצוינת להגיע לקהלים חדשים ולחשוף את המוצר שלנו לאנשים רבים ושונים. היתרון של קידום ממומן הוא שאנו משלמים רק על הלחיצות שלנו על האתר וזהו יתרון עצום המאפשר לנו לחסוך כסף רב.

באיזה מהשניים עלינו לבחור כאשר אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו?

שאלה מרכזית המטרידה בעלי עסקים רבים היא באיזה מהשניים לבחור, האם לבחור בקידום אורגני או דווקא בקידום ממומן ומה ישרת את העסק שלהם בצורה הטובה ביותר. התשובה היא שאנחנו צריכים ליצור תמהיל של שתי הפעולות בכדי לשרת את העסק שלנו הכי טוב. אי אפשר להזניח אחד מהשניים וצריך להשקיע בשניהם. כמובן שלאחר מספר חודשים בהם נהיה במקומות הראשונים של גוגל אנחנו נוכל להניח בצד את הקידום הממומן אך עד שזה יקרה יש להשקיע גם בקידום הממומן בכדי להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל. השקיעו בשתי הדרכים הללו בכדי לקבל את הפתרון המקיף והשלם ביותר בשביל העסק שלכם.

אודות הכותב

כתוב תגובה

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>