הרשמו עכשיו

התחברות

איבדתי סיסמא

שכחת את הסיסמא? כתוב את האימייל שלך ותקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה

התחברות

הרשמו עכשיו

הרשמה לאתר Asknet.

חבילות אינטרנט משתלמות

חבילות אינטרנט משתלמות

אם אתם רוצים להוסיל את הוצאות התקשרות – חשוב שתדעו שכיום בשל התחרות ההולכות וגוברת בשוק התקשורת, יותר ויותר חברות מציעות מחירי אינטרנט מוזלים במיוחד.

כיום חבילות אינטרנט הן אטרקטיביות במיוחד ומאפשרות להוציא פחות מ 100 שקלים בחודש על חבילת תקשורת: מה שבעבר לא היה אפשרי.

אבל אילו חבילות אינטרנט משתלמות ישנן עד מחיר של 100 שקלים בחודש? קבלו אותן!

 

חבילות אינטרנט

הוט 200 מגה ב 74 שקלים – חברת הוט תקנה לכם חבילות של 200 מגה עם תשתית כאשר  התכנית כוללת תשתית אינטרנט בלבד במחיר של 74 שקלים בחודש.

בזק אינטרנט – בזק אינטרנט ושאר שירותים הם כאלה שבזק וסלקום מציעות בשילוב שמקנה לכם 100 מגה, ספק סלקום ותשתיות אינטרנט בזק, והכל בחבילה אחת של 97 שקלים לחודש. המחיר כולל ראוטר חינם לשנתיים הראשונות.

פרטנר 40 מגה – חבילה נוספת שנחשבת אטרקטיבית היא חבילה של חברת פרטנר המציעה משלול מותאם אישית לתשתית בזק עם 40 מגה. המחיר לתקופה של 12 חודשים לא כולל מודם או ראוטר בתוספת 13.90 שקלים לפי הצורך.

 

סמייל 100 מגה – עוד חבילה שכדאי להציץ בה היא חבילה של סמייל 012 המקנה מחיר של 79 שקלים ל12 חודשים על 100 מגה אינטרנט ספק ותשתית אינטרנט. גם כאן המחיר לתקופה של 12 חודשים לא כולל מודם או ראוטר בתוספת 13.90 ₪ לפי הצורך.

 

הוט מגה TC שימו לב, חבילת הוט מגה היא כזאת אשר מתאימה ללקוחות כל החברות והיא מספקת 100 מגה TC. החברה מציעה תשתית הוט במחיר של 89 שקלים וחבילת אינטרנט של 100 מגה. המחיר לתקופה של 12 חודשים כולל מודם.

נטוויז'ן 100 מגה – מבצע נוסף המקנה חבילת אינטרנט 100 מגה עם מסלול מותאם אישית ב 89 שקלים בלבד. המחיר כולל ראוטר.

אז אם אתם רוצים לחסוך בעלויות הוצאות התקשורת שלכם, זה הזמן להיכנס לאתרים ייעודיים ולבחור את החבילה הטובה והאטרקטיבית יותר עבורכם.

 

אודות הכותב

כתוב תגובה

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>